EКОНОМІЧНА РЕФОРМА

II. ЕКОНОМІЧНА РЕФОРМА. ВІДНОВЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ.

1. Введення прогресивного прибуткового податку (від 3% до 20%).

2. Введення єдиного 10% податку з обороту для всіх суб'єктів підприємницької діяльності.

3. Зобов’язати банки виступати податковими агентами фізичних і юридичних осіб, які мають свої рахунки в їх відділеннях, із правом автоматичного зарахування податків при їх надходженні на р/р клієнта.

4. Повернення всіх природних монополій, в тому числі, виробництво лікеро-горілчаних виробів під контроль держави.

5. Введення прогресивного податку на нерухомість до 15%, і землю до 5%, від їх ринкової вартості, яка використовується в некомерційних цілях.

6. Введення для всіх держслужбовців обов’язку – декларувати свої доходи і витрати.

7.Сплата прибуткового 15% податку фізичними особами з доходу, отриманого ними в результаті приватизації, при відсутності підтвердження такої оплати раніше.

8. Посилення відповідальності за несплату податків і внесення неправдивих відомостей в декларацію, введення кримінальної відповідальності і конфіскації майна юридичних і фізичних осіб за ці злочини.

9. За рахунок простоти нарахувань і передачі частини обов'язків по збору податків банкам, істотно скоротити співробітників податкових інспекцій, зміцнити органи економічної безпеки.

10. Скасувати дотації і субсидії для населення в існуючому вигляді. Ввести адресні, грошові виплати малозабезпеченим громадянам для оплати комунальних платежів.

11. Забезпечити надання цільової допомоги бідним і малозабезпеченим громадянам, з одночасним посиленням відповідальності заявників за надання неправдивої інформації.

12. Зняти обмеження на купівлю-продаж землі, та сільськогосподарського призначення громадянами України.

13. Посилити відповідальність за неефективне та нецільове використання землі та ввести 15-річний мораторій на зміну цільового призначення с/г земель, що перебувають у приватній власності.

 Завантажити АНТИКРИЗОВУ ПРОГРАМУ ГО "Визволення"

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі