Про громадську організацію

ГО Визволення

ГО "Визволення"

Наше стратегічне завдання – зміна політичної еліти, консолідувати зусилля громадськості, зробити її суб’єктом творення політики, просувати та контролювати впровадження реформ, а також пояснювати ці трансформації українському суспільству та міжнародній спільноті.

 

Боротьба з корупцією: Поліграф (ДБ)

Поліграф (ДБ)

Детектор брехні

США вирішили підрахувати збитки корпорацій від шахрайства і несприятливих співробітників, цифри були колосальні, більше 400 мільярдів доларів, щорічно зазнають збитків корпорації...

Читати

 

  Корупція - це суспільне явище, котре супроводжує людство з незапам'ятних часів. Вона проростає із людської природи та закріплюється у державних інституціях. Проте, часто ми забуваємо, що вона може бути хорошою та поганою. Погана корупція - це коли ви вимушені давати хабар, щоб людина виконувала свою роботу (наприклад, щоб лікар надав вам необхідні послуги).

  Хороша корупція - це коли ви вимушені давати хабар, щоб людина не виконувала свою роботу (кум після гарного застілля вкрав у кума велосипед, справа дійшла до поліції, і якщо згідно закону покарання неминуче, то з точки зору людських стосунків після ми не завжди хочемо таких наслідків для ближніх). Та після невдалих реформ, ця тема стала номером 1 в Україні. Дійсно, наша держава має безліч інституцій, котрі мають подалати цю проблему, від прокуратури і поліції, до судів, НАБУ і міжфракційних об'єднань у ВР, та, як показують декларації учасників цих структур, до прозорості накопичення їх статків у простих громадян виникає безліч питань. А проведене опитування серед українців показало, що вони вважають найкорумпованішими самі ті структури, які і мають боротись з корупцією. Важливо зауважити одну річ - всі ці інституції утримують за наші з вами податки.  Очевидно, що наявність ряду таких структур лише збільшує ці видатки. Ці функції можна було б покласти на один орган, та сьогодні ми спостерігаємо дискурс в частині українського суспільства ще і про антикорупційний суд.  Більше того, думка про те, що потрібно максимально урізати штат чиновників (задля зменшення на них витрат наших грошей)  активно розвивається в нашому суспільстві, і ми спостерігаємо часто різні низові громадські ініціативи про об"єднання функцій суміжних структур наприклад господарський і адміністративний суди) задля економії наших коштів. Так чому ж у вищих ешелонах влади і досі задача плодити все нових і нових чиновників? Можливо, для того, щоб збільшувати силу адмінресурсуна виборах? Як ми можемо розуміти, покращення управлінських функцій держави лежить у площині не збільшення штату чиновників, і навіть не в покращенні їх якості. А в автоматизації процесу, виведення її з площини прямих людських комунікацій. Адже, якщо вам потрібно наприклад, відправити пакет документів електронною поштою, і потім замовним листом забрати свій закордонний паспорт (відповідно, не взаємодіючи з людьми) то і хабар давати немає кому. Саме тому, єдине не популістське рішення подолання корупції лежить в площині автоматизації і зміни схеми роботи держорганів, при котрій, не буде взаємодії чиновника і людини, а не у створенні нових і нових органів у боротьбі з корупцією. До речі, ще жодна бджола не виступала проти меду.

Корупція - коротко...

28 February 2018

Існує багато розмов про корупцію, але не все, що ...

Форми корупції...

01 March 2018

Продані рішення можуть впливати на багато різних ...

Що викликає корупцію...

02 March 2018

Основною причиною корупції є людський егоїзм. Том...

Стратегія боротьби з...

03 March 2018

В останні роки демократичні держави розвивають вс...

Кабмін підняв суми в...

25 April 2018

  4 квітня 2018р. на засіданні Кабінету міністрів...

Шведські спеціалісти...

25 April 2018

  Шведські фахівці з будівництва доріг проаналізу...

Експорт української ...

25 April 2018

  Експорт української продукції в Євросоюз за два...

Програма доступне жи...

25 April 2018

Програма Доступне житло знову починає працювати. ...

Імпорт м'яса в Украї...

25 April 2018

  Імпорт м'яса в Україну в період з січня по бере...

Національна поліція ...

25 April 2018

  Національна поліція і Lifecell будуть разом бор...

Українські вчені мож...

25 April 2018

  Українські вчені можуть отримати гранти на пате...

В Ужгородському наці...

25 April 2018

  На сайті Міністерства освіти і науки України з’...

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі