Про громадську організацію

ГО Визволення

ГО "Визволення"

Наше стратегічне завдання – зміна політичної еліти, консолідувати зусилля громадськості, зробити її суб’єктом творення політики, просувати та контролювати впровадження реформ, а також пояснювати ці трансформації українському суспільству та міжнародній спільноті.

 

Боротьба з корупцією: Поліграф (ДБ)

Поліграф (ДБ)

Детектор брехні

США вирішили підрахувати збитки корпорацій від шахрайства і несприятливих співробітників, цифри були колосальні, більше 400 мільярдів доларів, щорічно зазнають збитків корпорації...

Читати

 

  Завдяки унікальній системі оподаткування, Об’єднаним Арабським Еміратам вдається отримувати велику кількість іноземних інвестицій. Справа в тому, що мусульманське право, яке є основою законодавства ОАЕ, не визнає більшості загальноприйнятих видів податків. До того ж це стосується не тільки осіб в офшорних зонах. Резиденти Еміратів також звільняються від багатьох, традиційних для інших країн, податків.

  Та існують і труднощі з розумінням нинішньої системи у країні, пов’язаної з внутрішнім регулюванням податкових зобов’язань у кожному окремому регіоні (Еміраті). Крім того, для кожної вільної економічної зони існує власний порядок оподаткування.

  Передусім варто розглянути основні види податків, передбачених в ОАЕ. Цікаво, що в законодавстві Об’єднаних Арабських Еміратів відсутній єдиний документ, який містить основні поняття і принципи оподаткування в країні. Замість цього, джерелами податкового права є окремі нормативи й акти кожного Емірату. У священних книгах ісламу поняття податку відсутнє зовсім, тому в мусульманських країнах діють спрощені системи оподаткування. ОАЕ не є винятком і на цій території не діє більшість податків.

  Щоправда, деякі внески на користь місцевих бюджетів  підприємництва все ж виплачують. По-перше, мова йде про податок на доходи компаній, що ведуть діяльність в тому чи іншому Еміраті.

  Так званого корпоративного податку на території країни не передбачено. Хоча, в межах деяких Еміратів подібних збір все ж передбачається, але він починає діяти для компаній лише через 15 років податкових канікул. Їх, до речі, досить легко продовжити.

  Своєрідним податком для компаній є збір за видачу та продовження торгової ліцензії, який формує місцеві бюджети. Він виражений 10% від загальної вартості оренди всіх приміщень компанії, а також 5% від вартості послуги розповсюдження і влаштування співробітників у державі.

  Адміністративним органом є Міністерство Фінансів (для торгових компаній і банків), і Міністерство Промисловості (для промислових підприємств). Податки сплачують за продовження необхідних ліцензій, тому подвійне оподаткування з боку державних органів неприпустиме.

  Система оподаткування ОАЕ не передбачає загальноприйнятих податків для фізичних осіб, наприклад, прибуткового податку. Замість цього, діють деякі інші збори. Для власників житлового майна – від 2 до 15% в залежності від вартості майна і від законів кожного Емірату. До прикладу, в Дубаї передбачений податок за оренду житла – 5% від вартості річної оренди. Щодо податку на послуги ресторанів і готелів, розмір теж варіюється для кожного Емірату. В Дубаї він становить 10% від вартості послуг, в Абу-Дабі – 16%. Податок на операції з нерухомим майном (купівля, продаж) –  становить 2% від вартості майна, причому, 1.5% платить покупець, і 0.5% платить продавець.

  Крім того, варто зазначити, що оподаткування ОАЕ не має особливого режиму і для іноземних гостей, які можуть тут успішно створювати і вести власний бізнес.

Корупція - коротко...

28 February 2018

Існує багато розмов про корупцію, але не все, що ...

Форми корупції...

01 March 2018

Продані рішення можуть впливати на багато різних ...

Що викликає корупцію...

02 March 2018

Основною причиною корупції є людський егоїзм. Том...

Стратегія боротьби з...

03 March 2018

В останні роки демократичні держави розвивають вс...

Кабмін підняв суми в...

25 April 2018

  4 квітня 2018р. на засіданні Кабінету міністрів...

Шведські спеціалісти...

25 April 2018

  Шведські фахівці з будівництва доріг проаналізу...

Експорт української ...

25 April 2018

  Експорт української продукції в Євросоюз за два...

Програма доступне жи...

25 April 2018

Програма Доступне житло знову починає працювати. ...

Імпорт м'яса в Украї...

25 April 2018

  Імпорт м'яса в Україну в період з січня по бере...

Національна поліція ...

25 April 2018

  Національна поліція і Lifecell будуть разом бор...

Українські вчені мож...

25 April 2018

  Українські вчені можуть отримати гранти на пате...

В Ужгородському наці...

25 April 2018

  На сайті Міністерства освіти і науки України з’...

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі