Про громадську організацію

ГО Визволення

ГО "Визволення"

Наше стратегічне завдання – зміна політичної еліти, консолідувати зусилля громадськості, зробити її суб’єктом творення політики, просувати та контролювати впровадження реформ, а також пояснювати ці трансформації українському суспільству та міжнародній спільноті.

 

Боротьба з корупцією: Поліграф (ДБ)

Поліграф (ДБ)

Детектор брехні

США вирішили підрахувати збитки корпорацій від шахрайства і несприятливих співробітників, цифри були колосальні, більше 400 мільярдів доларів, щорічно зазнають збитків корпорації...

Читати

 

  Українські вчені можуть отримати гранти на патентування винаходів
10.04.2018

  Міністерство освіти і науки закликає українських вчених не поспішати витрачати власні кошти і подавати заявки на грант для отримання прав на свої винаходи.
Про це повідомляється на сайті МОН.

  Відзначається, що відповідні гранти виділяються через Український науково-технологічний центр (УНТЦ).

  "В умовах обмеженого бюджетного фінансування наукової сфери ми працюємо над тим, щоб запропонувати нашим вченим додаткові інструменти підтримки - перш за все фінансової. Саме завдяки ініціативі МОН в Українському науково-технологічному центрі, який є міжнародною організацією, була відкрита грантова програма на патентування винаходів. Подати заявку на фінансування може будь-який науковий заклад ", - зазначив глава Директорату науки МОН Дмитро Чеберкус.
За його слів, передбачених коштів вистачить для того, щоб профінансувати отримання в Україні близько 100 патентів на рік.

  Відзначається, що програма була заснована ще в кінці 2015 року, і щороку в УНТЦ передбачений грант, за який вчені можуть здійснювати патентування винаходів. Однак, за останній рік тільки 3 наукові установи скористалися цією можливістю та отримали 12 патентів. Вони передбачають авторство на винахід та виключне право на використання розробки протягом певного терміну для 25 українських вчених.
  Український науково-технологічний центр - міжнародна організація, створена в жовтні 1993 року на основі угоди, укладеної між урядами України, Канади, США та Швеції (пізніше її, як сторону договору, замінив ЄС). Фактично УНТЦ розпочав свою діяльність в грудні 1995, після проведення першої ради членів правління.

  Основна мета установи УНТЦ - запобігання поширенню знань і досвіду, пов'язаних зі зброєю масового знищення, за межами України. Для цього центр створює і фінансує проекти для вчених і фахівців оборонної сфери, які працювали над створенням ядерної, хімічної, біологічної або іншої зброї масового знищення, в сферах ядерної та хімічної промисловості, працівників закритих наукових установ колишнього СРСР.

  Також УНТЦ займається розвитком міжнародного наукового співробітництва та працює за такими напрямками як патентне право, трансфер технологій.

  Штаб-квартира центру розташована в Києві, а регіональні представництва - в Харкові та Львові, а також в Баку, Кишиневі та Тбілісі. В цілому УНТЦ має понад півтисячі організацій-партнерів в різних країнах світу.

Корупція - коротко...

28 February 2018

Існує багато розмов про корупцію, але не все, що ...

Форми корупції...

01 March 2018

Продані рішення можуть впливати на багато різних ...

Що викликає корупцію...

02 March 2018

Основною причиною корупції є людський егоїзм. Том...

Стратегія боротьби з...

03 March 2018

В останні роки демократичні держави розвивають вс...

Кабмін підняв суми в...

25 April 2018

  4 квітня 2018р. на засіданні Кабінету міністрів...

Шведські спеціалісти...

25 April 2018

  Шведські фахівці з будівництва доріг проаналізу...

Експорт української ...

25 April 2018

  Експорт української продукції в Євросоюз за два...

Програма доступне жи...

25 April 2018

Програма Доступне житло знову починає працювати. ...

Імпорт м'яса в Украї...

25 April 2018

  Імпорт м'яса в Україну в період з січня по бере...

Національна поліція ...

25 April 2018

  Національна поліція і Lifecell будуть разом бор...

Українські вчені мож...

25 April 2018

  Українські вчені можуть отримати гранти на пате...

В Ужгородському наці...

25 April 2018

  На сайті Міністерства освіти і науки України з’...

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі