В Ужгородському національному університеті, відкриють Центр геномних досліджень

  На сайті Міністерства освіти і науки України з’явилось повідомлення, Опубліковано 12 квітня 2018 року

  Що на базі Ужгородського національного університету відкриють Центр геномних досліджень. Про це домовився ректор вишу Володимир Смолданка під час робочої поїздки до Пекінського геномного інституту.
  Центр стане першим закладом у Центральній Європі, де проводитимуть складні дослідження з біології та медицини. Працювати над розробками на базі закладу зможуть вчені інших вишів, або наукових установ.
  “Створення Центру - є важливим етапом розвитку генетичної науки в нашій країні. За результатами зустрічі наші китайські партнери вирішили безкоштовно передати нам сучасний секвенатор - пристрій, який дозволяє провести аналіз повної точної послідовності неклеотидів у всьому геномі будь-якого організму. А можливість зробити генетичний аналіз будь-якої тканини чи пухлини дозволяє прогнозувати складні захворювання”, - розповів Володимир Смолданка.
  Він також зазначив, що завдяки детальній діагностиці, яку проводитимуть завдяки секвенатору, можна складати індивідуальний ефективний план лікування найбільш небезпечних захворювань людини.
  Довідково. Пекінський геномний інститут є однією з найбільш потужних науково-технологічних інституцій у світі. Фахівці інституту займаються дослідженнями у сфері генетики та геномної біоінформатики.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі