Національна поліція спільно з компанією Lifecell, будуть боротися з кіберзлочинністю

  Національна поліція і Lifecell будуть разом боротися з кіберзлочинами
13.04.2018

  Національна поліція і мобільний оператор Lifecell співпрацюватимуть в сфері розкриття злочинів, скоєних з використанням новітніх технологій.
Про це йшлося під час зустрічі глави Нацполіціі України Сергія Князєва з головним виконавчим директором мобільного оператора Lifecell Ісметом Язиджі, інформує Департамент комунікації Національної поліції України.
  «Ми розуміємо, що останнім часом природа злочинності та злочинів змінюється. Багато злочинів починають стосуватися або виникати в сфері, яка стосується IT і комунікаційних технологій. І це обумовлює необхідність більш глибокого співробітництва між правоохоронними органами та мобільними операторами », - сказав Язиджі. Він зазначив, що керівництво Lifecell готове і підтримує таку співпрацю.
  У свою чергу Князєв підкреслив, що для поліцейських важливо використовувати всі необхідні законні можливості для попередження і розкриття злочинів. І важливу роль в цьому відіграє співпраця з операторами мобільного зв'язку. Крім того, напрацювання Нацполіції дозволяють ефективно розкривати злочини, які вчиняються в кіберпросторі.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі