ЯКІ ПЕРСПЕКТИВИ "ТРАНСПОРТУ МАЙБУТНЬОГО" В УКРАЇНІ

14 червня 2019 виповнився рік з тих пір, як Міністерство інфраструктури України підписало меморандум про співпрацю з американською компанією Нyperloop Transportation Technologies (HTT). Міністр Володимир Омелян і виконавчий директор HTT Дірк Алборн домовилися про запуск проекту транспортних інновацій HypeUA і «розвитку новітніх транспортних технологій в Україні».

ГО "Визволення" – ЗА ПРОЗОРУ ПЕРЕВІРКУ НА ДЕТЕКТОРІ БРЕХНІ

Нет описания фото.

ГО «Визволення» пропонує запровадити використання детектора брехні передусім у державній службі. Розпочати, на нашу думку, було б доцільно з людей на посадах, що передбачають найбільше повноважень. 

ДЕРЖАВА У СМАРТФОНІ

E-Government в смартфоне.

«Держава у смартфоні» - таку назву дав Володимир Зеленський системі електронного уряду (E-Government) в своїй передвиборчій програмі і анонсував в деталях 23.05.19 на iForum в Києві.

В УКРАЇНІ ЗАПУСКАТИМУТЬ 5G

Картинки по запросу 5g фото

17 травня було підписано указ "Про забезпечення умов для впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку п’ятого покоління". Згідно з цим указом встановлюється відповідний графік запровадження 5G. В Україні цей зв’язок хочуть запустити вже 2020 року.

ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЕТЕКТОР БРЕХНІ ЗАКОННО?

Картинки по запросу полиграф

Проведення перевірок на детекторі брехні в Україні не порушує прав громадян і не суперечить чинному законодавству. Поліграфні перевірки орієнтовані насамперед на захист прав фізичних та юридичних осіб, в сфері безпеки бізнесу або в правоохоронній діяльності та для кадрової безпеки, тому що дають можливість зацікавленій стороні підтвердити свою чесність.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі