Шведські спеціалісти в шоці з українських доріг і готові допомогти

  Шведські фахівці з будівництва доріг проаналізували якість доріг в Україні і зробили невтішні висновки.

  Про це заявив президент Міжнародного благодійного фонду «Діамант Україна» Дерек Поттомсон, передає UA1.

  «В Одеській області ми проїхали сотні кілометрів. Дороги в Україні дуже погані. Потрібно все робити заново, змінити схему будівництва. Якщо в Україні нічого не зміниться, доріг у вас не буде », - заявив Поттомсон.
  «Ми готові допомогти, побудувати в Україні дороги. Однак, ми не розуміємо, чому нам до сих пір ніхто не подзвонив і навіть не попросив результатів досліджень, які ми проводили абсолютно безкоштовно. Тих коштів, які виділяються у вас, досить, щоб зробити дороги шведської якості», - підкреслив фахівець.
За його словами, чотири шведські компанії готові побудувати 800 км доріг в Україні, проте для цього потрібно, щоб керівництво держави проявило своє бажання.

  У свою чергу, експерт з будівництва доріг Коні Седерхольм підкреслив, що українські дороги жахливі. «Я працюю в галузі будівництва доріг 35 років, але ніколи в житті не бачив таких жахливих шляхів, як в Україні. Асфальт, який лежить у вас, не відповідає нормам. Використано неякісний матеріал, не дотримано технологій виробництва. Неправильний і сам процес укладання асфальту. Слід дотримуватися чіткої схеми».

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі