НЕ ВСІ УКРАЇНЦІ СЬОГОДНІ ЗМОГЛИ ЗДІЙСНИТИ ІСТИННЕ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ?

Картинки по запросу проти всіх фото
Ми обрали саме такий заголовок недарма. Маємо на увазі те, що в українському суспільстві останнім часом чітко простежується негативне ставлення громадян до представників влади, політиків. Тож ми не вперше наголошуємо на тому, що у виборчих бюлетнях пункт "проти всіх" обов'язково повинен бути! А особливо в цей період. На жаль, ми знову голосуємо без цього пункту....
Як вчинити тій людині, яка і справді не підтримує жодного з кандидатів, але хоче, щоб її думку почули?

ЯК РЕАГУЮТЬ В ІНОЗЕМНИХ ЗМІ НА РЕЗУЛЬТАТ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ В УКРАЇНІ

Картинки по запросу зеленський переміг

Абсолютна більшість українців на президентських виборах-2019 проголосували за Володимира Зеленського: 73,22% проти 24,45% голосів, відданих за Петра Порошенка. Що ж пишуть про це в іноземних мас-медіа та як коментують українські події?

У ГРУЗІЇ ЗАБОРОНИЛИ ПОЛІЕТИЛЕНОВІ ПАКЕТИ

Похожее изображение

У Грузії вже з 1 квітня цього року вступив в силу закон, що забороняє виробництво, імпорт і продаж (або безкоштовну видачу) пакетів, вироблених із пластику, який не підлягає біорозкладенню і біодеградації.

ЛИСТ ЧИТАЧА

Отже, завдання №1 – пройти Порошенку до другого туру (згадайте, яка непідробна радість була на обличчі «гаранта», після того як це завдання було вирішено).

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі