ЯК ХАБАРІ ЗНИЩУЮТЬ ЕКОНОМІКУ ДЕРЖАВИ

Картинки по запросу взятка фото

Як показує практика, аргумент про те, що корупція - це аморально, абсолютно не допомагає з нею боротися. Відтак, економісти вирішили навести інші свідчення. Уявіть, що через сто гривень, які ви недавно дали за потрібну "швидку" довідку, країна недоотримала 23 мільярди доларів ВВП за останні 10 років... Насправді ж, існує чимало аргументів. Зверніть увагу, війна з Росією - на третьому місці серед причин, через які іноземні компанії не інвестують в Україну. Слабкі перспективи економічного зростання - на восьмому. Високі податки - на десятому. Повсюдна корупція - головна перешкода для іноземних інвестицій.

ЯК МІЖНАРОДНІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОТИСТОЯТЬ КОРУПЦІЇ

  Досвід протидії корупції різних країн існує не тільки в нормах їхніх національних законодавств, а й у нормах міжнародних конвенцій і договорів, сформованих у тривалих дискусіях із залученням провідних експертів усього світу.

ВІД ОДНІЄЇ З НАЙКОРУМПОВАНІШИХ ДО НАЙБАГАТШИХ: ДОСВІД ШВЕЦІЇ

  Однією з найважливіших проблем українського суспільства є корупція. ГО "Визволення" пропонує ознайомитися усіх із нашою антикризовою програмою, яка допоможе побороти те, що вже тривалий час гальмує розвиток держави. Крім того, ми й надалі розповідатимемо про досвід інших держав, аби кожен зрозумів, що можливо – все. Варто лише щиро захотіти змін на краще та рухатися в правильному напрямку.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі