ПРОГРЕСИВНЕ ОПОДАТКУВАННЯ СТИМУЛЮЄ РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ

Картинки по запросу податки фото

За всю історію людства жодна держава не могла обійтися без зняття податків, тому що для виконання своїх функцій по задоволенню суспільних потреб їй були завжди необхідні певні кошти. Ці кошти могли бути мобілізовані тільки у вигляді податків або позик, але позики доводиться виплачувати також за рахунок податків. Серед податків, які сплачують до бюджету, одним з найбільш значущих за сумами надходжень до бюджету в багатьох країнах є податок на доходи фізичних осіб. Він охоплює практично все населення розвинених країн.

Практика останніх років показала, що недостатньо ефективною є спроба усунення недоліків податкової системи шляхом внесення «точкових» змін в податкове законодавство. Проблеми можуть бути вирішені виключно за допомогою проведення повномасштабної податкової реформи спрямованої, передусім, на досягнення балансу інтересів держави і платників податків.

Ми вважаємо, що рішенні проблеми податкової системи полягає у зміні типу оподаткування. Антикризова програма громадської організації «Визволення» пропонує запровадити в нашій державі досвід європейських країн, а саме: введення прогресивного прибуткового податку (від 3% до 20%), єдиних 10% податку з обороту для всіх суб'єктів підприємницької діяльності, а також прогресивного податку на нерухомість до 15% і землю до 5% від їх ринкової вартості (яка використовується в некомерційних цілях) допоможе відновити економічну й соціальну справедливість в Україні.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі