ЧИ БУДЕ ЩЕ ОДИН ТРАНШ ДЛЯ УКРАЇНИ: ПРОГНОЗИ ЕКОНОМІСТІВ

Картинки по запросу транш україна фото

У дослідженні ринків, що розвиваються, американський фінансовий холдинг JPMorgan Chase зазначає, що зосередженість української влади на майбутніх виборах до Верховної Ради, ймовірно, не дозволять Україні отримати транш за програмою stand-by від Міжнародного валютного фонду (МВФ) в 2019 році. Зокрема, наголошують: "Ми не очікуємо виплат від МВФ в цьому році в основному через популістський підхід, невиконання умов і рішення уряду "лібералізувати" ціни на газ тільки в бік зниження, одночасно вводячи обмеження до підвищення".

Аналітики швейцарського фінансового холдингу UBS Group також допускають затримки з програмою Фонду. Наступний візит місії МВФ в Україну запланований на травень-червень, однак парламент не схвалив зміни до антикорупційного законодавства після рішення Конституційного суду скасувати статтю Кримінального кодексу про незаконне збагачення.

"Якщо прогресу не буде, це може привести до затримок з програмою МВФ", - йдеться в огляді UBS.

Нагадаємо, 18 грудня 2018 року Рада директорів МВФ затвердила нову програму співпраці з Україною - stand-by. Термін програми - 14 місяців, обсяг - близько 3,9 млрд доларів. У тому ж місяці Україна отримала перший транш за новою програмою МВФ у розмірі 1,4 млрд доларів і побила рекорд за валютними резервами.

Для отримання повного фінансування за програмою Україна повинна протягом року виконати так звані "маяки". Прогрес щодо їх виконання вивчала технічна місія МВФ, яка працювала в Києві з 5 по 13 березня. У травні-червні українська влада очікує надання другого траншу. Відтак, у цей час і дізнаємось, чи виконала наша держава всі вимоги.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі