ПОДАТКОВА СИСТЕМА США: Є ЧОМУ ПОВЧИТИСЯ?

Картинки по запросу податки фото

Податкова система США має цілий ряд особливостей. Вони існують на декількох рівнях: федеральному, штатному і місцевому (місто і округ). Федеральні податки єдині для всієї країни, інші ж встановлюються місцевим управлінням самостійно. В цілому податків досить багато, тому для їх обліку використовують спеціальне програмне забезпечення або користуються послугами професіоналів. Контролює весь цей процес Податкове управління США (IRS).

Прибутковий податок в США виплачується з зарплати, а також з комісійних, гонорарів, дивідендів, виграшів в азартні ігри, чайових, доходів, отриманих за кордоном, і навіть пенсій з допомогою з безробіття. Його розмір являє собою суму федерального прибуткового податку і прибуткового податку штату.

До основних видів відносяться податки з нерухомості (майновий збір) і продажів, а також податок на соціальне забезпечення, який платять як роботодавці, так і працівники.

Також в країні існує величезна кількість податків і зборів за послуги на кшталт отримання водійського посвідчення, парковку, медичну страховку, відкриття бізнесу тощо Значна частина сплачених податків повертається державою після подачі податкової декларації.

Американські штати мають досить велику свободу в сфері встановлення податків, так як федеральне законодавство не містить конкретного дозволеного для введення переліку. Більшість податків прогресивні.

  Антикризова програма громадської організації «Визволення» пропонує також запровадити в нашій державі введення прогресивного прибуткового податку (від 3% до 20%), єдиних 10% податку з обороту для всіх суб'єктів підприємницької діяльності, а також прогресивного податку на нерухомість до 15% і землю до 5% від їх ринкової вартості (яка використовується в некомерційних цілях) допоможе відновити економічну й соціальну справедливість в Україні.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі