ПРО ДЕКЛАРУВАННЯ В ЄВРОПІ ТА США

 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу декларации фото

Ознайомившись із досвідом декларування в різних країнах світу, представники ГО «Визволення» дійшли висновку, що декларування доходів і витрат в Україні передусім повинні здійснювати державні посадові особи. Це допоможе вивести з тіні багато секретів, що зберігаються в колах еліти. Економічна реформа антикризової програми пропонує введення для всіх держслужбовців обов’язку – декларувати свої доходи і витрати.

  В основі податкової системи США лежить принцип самооподаткування, який вимагає від платників податків Америки щорічно заповнювати та подавати податкову декларацію, показуючи в ній розрахунки річного доходу і суму обчисленого до сплати податку.

  При цьому декларування майна в США не потрібно, оскільки податкові органи США володіють цією інформацією.

  У Франції наймані працівники сплачують прибутковий податок з заробітної плати самостійно. При цьому строки сплати податку встановлюються в залежності від способу його сплати. Декларації про доходи за минулий рік подаються до фінансових органів на початку кожного податкового року, а податки безготівковим способом сплачуються щомісяця (при отриманні заробітної плати) або по факту отримання дивідендів та інших виплат за іншими джерелами доходів.

  Законодавство Франції передбачає податкові пільги з урахуванням віку, сімейного стану, професійної діяльності і цілей витрат, вироблених платником податків.

  Фізичні особи в Німеччині повинні подавати декларацію, якщо їхні доходи перевищують певну, вільну від оподаткування суму (в Німеччині для 2010 року ця сума дорівнює 8 004 євро. З фізичних осіб, які працюють за наймом, прибутковий податок утримується щомісячно за місцем роботи. І тільки в тому випадку, якщо працівник має щомісячний додатковий дохід, що перевищує 410 євро, він зобов'язаний складати декларацію.

  Як адміністративна послуга при загальному декларуванні в Швеції і Фінляндії використовується процедура попереднього заповнення декларацій, суть якої полягає в тому, що податковими органами на основі відомостей про доходи та майно фізичних осіб, отриманих від третіх осіб (зокрема уповноважених державних органів), проводиться попереднє заповнення декларацій фізичних осіб, які відправляють власне фізичним особам.

 

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі