ПРОГРЕСИВНЕ ОПОДАТКУВАННЯ СТИМУЛЮЄ РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ

Картинки по запросу податки фото

За всю історію людства жодна держава не могла обійтися без зняття податків, тому що для виконання своїх функцій по задоволенню суспільних потреб їй були завжди необхідні певні кошти. Ці кошти могли бути мобілізовані тільки у вигляді податків або позик, але позики доводиться виплачувати також за рахунок податків. Серед податків, які сплачують до бюджету, одним з найбільш значущих за сумами надходжень до бюджету в багатьох країнах є податок на доходи фізичних осіб. Він охоплює практично все населення розвинених країн.

ЧОМУ НАМ ПОТРІБНА ПРОГРЕСИВНА СИСТЕМА ОПОДАТКУВАННЯ

Похожее изображение 

Антикризова програма громадської організації «Визволення» пропонує запровадити в нашій державі досвід європейських країн, а саме: введення прогресивного прибуткового податку (від 3% до 20%), єдиних 10% податку з обороту для всіх суб'єктів підприємницької діяльності, а також прогресивного податку на нерухомість до 15% і землю до 5% від їх ринкової вартості (яка використовується в некомерційних цілях) допоможе відновити економічну й соціальну справедливість в Україні.

Прогресивне оподаткування - тип системи оподаткування, яка розроблена, щоб спрямувати значне податкове навантаження на тих, хто заробляє більшу частину грошей. Протистоїть парадоксальній формі оподаткування - регресивній, при якій ті, хто заробляють (або витрачають) найменшу кількість грошей платять найвищі податки.

ЯПОНСЬКЕ ЕКОНОМІЧНЕ ДИВО

Картинки по запросу японія фото

Гугл на запит "економічне диво" другим результатом видає статтю про Японію. Це невелика країна з дуже високими рівнем і тривалістю життя в минулому піддалася на вмовляння західних країн і прийняла невдале економічне рішення. Потім було "втрачене десятиліття" економіки. Але ми все-одно захоплюємося японськими авто та іншою технікою.

ЧИ БУДЕ ЩЕ ОДИН ТРАНШ ДЛЯ УКРАЇНИ: ПРОГНОЗИ ЕКОНОМІСТІВ

Картинки по запросу транш україна фото

У дослідженні ринків, що розвиваються, американський фінансовий холдинг JPMorgan Chase зазначає, що зосередженість української влади на майбутніх виборах до Верховної Ради, ймовірно, не дозволять Україні отримати транш за програмою stand-by від Міжнародного валютного фонду (МВФ) в 2019 році. Зокрема, наголошують: "Ми не очікуємо виплат від МВФ в цьому році в основному через популістський підхід, невиконання умов і рішення уряду "лібералізувати" ціни на газ тільки в бік зниження, одночасно вводячи обмеження до підвищення".

ПОДАТКОВА СИСТЕМА США: Є ЧОМУ ПОВЧИТИСЯ?

Картинки по запросу податки фото

Податкова система США має цілий ряд особливостей. Вони існують на декількох рівнях: федеральному, штатному і місцевому (місто і округ). Федеральні податки єдині для всієї країни, інші ж встановлюються місцевим управлінням самостійно. В цілому податків досить багато, тому для їх обліку використовують спеціальне програмне забезпечення або користуються послугами професіоналів. Контролює весь цей процес Податкове управління США (IRS).

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі