ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ УКУСИ КЛІЩІВ?

Картинки по запросу клещ фото

Сезон кліщів триває з ранньої весни, коли температура повітря піднімається вище 8° C, і до пізньої осені. Укус цього членистоногого безболісний, але потенційно небезпечний: кліщі переносять енцефаліт, бореліоз (хвороба Лайма), бабезиоз й інші інфекції. Біолог Жозе Рібейру з Національного інституту алергії та інфекційних захворювань США розповів виданню The Atlantic кілька цікавих фактів про укуси кліща.

ПРОФЕСІЙНЕ ВИГОРАННЯ — НЕ МІФ: ЯК УНИКНУТИ?

Похожее изображение

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оновила визначення вигоряння в новій версії свого довідника по хворобах - Міжнародної класифікації хвороб МКБ-11, яка вступить в силу в січні 2022 року. Вигорання визнали синдромом, пов'язаним з хронічним стресом на робочому місці. І хоча ВООЗ не класифікує його як захворювання, вигоряння називають «професійним феноменом» і включають в розділ «Фактори, що впливають на стан здоров'я».

КУПАЛЬСЬКА НІЧ УЖЕ СЬОГОДНІ: А ВИ ШУКАТИМЕТЕ ЦВІТ ПАПОРОТІ?

Івана Купала (Іванів день, Купальська ніч) - народне свято східних слов'ян, присвячене літньому сонцестоянню і найвищому розквіту природи. Відзначається 24 червня (7 липня). За часом проведення збігається з християнським святом Різдва Іоанна Предтечі. 

"СПРАВЖНІЙ ЧОРНОБИЛЬ": СЛІДОМ ЗА НАЙРЕЙТИНГОВІШИМ МІНІ-СЕРІАЛОМ

Картинки по запросу чорнобиль фото

18 червня телеканал Sky, який співпрацював з HBO в виробництві міні-серіалу «Чорнобиль», випустив документальний фільм «Справжній Чорнобиль». Творці картини відвідали Україну, Білорусь і Росію, щоб зустрітися з деякими людьми, які безпосередньо зіткнулися з катастрофою на ЧАЕС та займалися її ліквідацією.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі