УКРАЇНСЬКІ ПОДАТКИ ВБИВАЮТЬ МАЛИЙ І СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС

Податкова система України потребує термінових змін. ГО «Визволення», зважаючи на українські реалії, пропонує такі пункти економічної реформи:  введення прогресивного прибуткового податку (від 3% до 20%) та єдиного 10% податку з обороту для всіх суб'єктів підприємницької діяльності. Також, на нашу думку, необхідно зобов’язати банки виступати податковими агентами фізичних і юридичних осіб, які мають свої рахунки в їхніх відділеннях із правом автоматичного зарахування податків при їх надходженні на р/р клієнта.

Україні необхідно робити все можливе, щоб малий і середній бізнес процвітав і розвивався, але, на жаль, у реальності ми спостерігаємо протилежну ситуацію. Захмарні податки, недостатня фінансова грамотність підприємців, нестабільність курсу долара, висока комуналка і непрогнозована політика держави, яка заганяє малий бізнес в глухий кут: все це заважає налагодити процес.

Протягом досить тривалого часу в економіці України істотно домінував великий бізнес, що логічно, враховуючи, наше радянське минуле. Тільки в останній десяток років малий і середній бізнес почав потроху ставати драйвером нашої економіки. Що не менш важливо, малий і середній бізнес забезпечує зайнятість. «Економічні вісті» інформують, що на нього припадає майже 80% робочих місць для населення.

Голова Комітету економістів України Андрій Новак вважає, що шанси на майбутнє у малого бізнесу в Україні, безсумнівно, є, але для цього потрібно виправляти і змінювати те, що відбувається зараз.

Велика проблема, яка душить малий і середній бізнес – це корупція, що стала, на жаль, невід'ємною ознакою України. Створювати та розвивати власний бізнес в країні, де часом сума хабарів може серйозно перевищувати стартовий капітал, неможливо.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі