ДЕРЖАВА МАЄ СПРИЯТИ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ?

  Відповідь на зазначене питання знайти не важко, оскільки розвиток бізнесу в державі безпосередньо впливає на покращення економіки, відповідно – на рівень життя населення. Відтак, звичайно, держава повинна сприяти розвитку бізнесу. Та, можливо, прочитавши заголовок, у когось складеться враження, що йтиметься про олігархічні групи, які мають те чи інше відношення до державного управління. На жаль, це явище розповсюджено в Україні. Окремі персони тримають у руках десятки великих підприємств. Натомість середньостатистичний українець не має реального шансу відкрити власну справу, бо обставини в країні цьому абсолютно не сприяють і навіть навпаки – заважають.

  Саме про те, як інші держави створюють комфортні умови для розвитку й функціонування бізнесу (зокрема малого, що надзвичайно важливо) розглянемо в цьому матеріалі. Починати бізнес завжди нелегко в будь-якій точці земної кулі, проте є країни, які всіляко допомагають у цьому, забезпечуючи можливість прибутку і в державний бюджет, і підприємцям.

  У Великобританії раціональна податкова ситуація, а також високий ступінь захисту інвесторів. Бізнес у Швеції став набагато успішнішим і простішим після того, як уряд спростив механізми передачі власності. Щоб, наприклад, відкрити свій магазин в Естонії, вам знадобиться три з половиною дні.

  За оцінками Світового банку Ірландія, завдяки своїй лояльній податковій політиці, відмінно підходить для старту бізнесу. Вірменія створила комфортні умови за рахунок доступності кредитів із вигідними умовами. В Грузії влада вирішила звернути особливу увагу на посилення захисту прав інвесторів та акціонерів.

  Якщо ви хочете відкрити бізнес в Австралії, то там досить просто отримати дозвіл на будівництво нового приміщення. У Сінгапурі значно спрощено систему реєстрації нового підприємства. У Гонконзі (Китай) було прийнято рішення скасувати реєстраційний внесок при оформленні бізнесу, що дозволило знизити загальну вартість всіх юридичних операцій.

  Канада – чудове місце для власної справи. Процес реєстрації займає 36 годин. Щоб полегшити підприємцям життя у Новій Зеландії, там були знижені деякі податки, в тому числі і різні компенсації, які повинні виплачуватися роботодавцями.

  Отож, вищезгадані країни так чи інакше намагаються допомагати бізнесу розвиватися. Зокрема, завдяки цьому мають високий рівень зростання економіки. Найбільшими проблемами, як бачимо, на шляху для створення підприємств були високі податки й бюрократичні недоречності. Шкода, та в Україні досі не вирішено цих питань. Відтак, ГО «Визволення» пропонує вектори, базуючись на яких варто провести економічну реформу й відновити соціальну справедливість в нашій державі.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі