УКРАЇНСЬКІ ШАХТАРІ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ПРАЦЮВАТИ

  Четвертий день поспіль триває акція протесту колективу «Мірноградуголь». Гірники шахти «Капітальна» відмовляються виходити на роботу через заборгованість зарплати.

  Вчора до працівників допоміжних ділянок приєдналися ГРОЗи (гірники очисного забою), прохідники та гірничо-монтажники. Про це повідомляє голова місцевої організації НПГУ Покровського району Олександр Абрамов.
  Нині видобуток вугілля на шахті зупинено. Підприємство щодня втрачає по півтора мільйона гривень. «Поки ніхто не може дати робочим ніяких обіцянок щодо виплати заробітної плати. Грошей на це немає. З початку цього місяця шахта відвантажила вугілля приблизно на 11-12 мільйонів гривень, але і їх нам Міністерство не поспішає перераховувати», – прокоментував пан Олександр.
  Щоб врегулювати ситуацію, виконувач обов’язки генерального директора Михайло Камінський вчора вирушив до Києва. Однак міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик знаходиться в Мілані на міжнародному форумі. А до цього він перебував у відпустці.
  Відновили свій протест і гірники шахти «Котляревська», яка входить до об’єднання «Селідоввугілля». Нагадаємо, колектив цього підприємства почав стихійний страйк з 1 жовтня. Через кілька днів протягом тижня шахтарі перекривали трасу Покровськ – Донецьк. Та їхні протести не увінчалися успіхом.
  На сьогодні заборгованість перед ДП «Селідоввугілля» становить близько 260 мільйонів гривень. А шахті «Капітальна» держава не доплатила дев'яносто мільйонів.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі