УКРАЇНЕЦЬ СТАХ ВОЗНЯК – серед кращих «СТАРТАПерів» США

  Нещодавно ми зверталися до теми еміграції українського населення. Говорили й про те, що молоді освічені люди їдуть за кордон у пошуках держави, яка цінуватиме їхній потенціал. Українці розвиваються і проявляють себе в різних сферах.
  Звичайно, очевидним є те, що бізнес високорозвинених країн сильніший і перспективніший, ніж аналогічна діяльність у державах, які розвиваються. Відтак, і масштаби для розвитку, конкуренції компаній значно ширші.

  Cargofy – стартап Стаха Возняка, заснований у 2014 році. Нині посів 822 місце в щорічному рейтингу «5000 найбільш швидкозростаючих компаній США» (діловий журнал Inc. Cargofy). Уперше про Cargofy ми дізналися під назвою Tona. Тогоріч прибутки компанії становили 2,7 мільйона доларів. У 2017 році стартап переїхав у США. Щоправда, два офіси компанії залишилися в Україні.
  «Подобається, що ми зростаємо і можемо виступити на такій арені, як Америка, потрапивши в Inc. 5000», – зазначив Стах Возняк для AIN.UA.
  Основне їхнє завдання – створення персонального асистента для тих, хто займається вантажною технікою. За повідомленням мережевого ресурсу «Український інтерес», вони за допомогою специфічних алгоритмів, автоматично розподіляються вантажі для перевезень серед 7000 зареєстрованих перевізників. Відтак, кожного дня їх набирається до 30 000.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі