УКРАЇНСЬКІ ПОДАТКИ ВБИВАЮТЬ МАЛИЙ І СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС

Податкова система України потребує термінових змін. ГО «Визволення», зважаючи на українські реалії, пропонує такі пункти економічної реформи:  введення прогресивного прибуткового податку (від 3% до 20%) та єдиного 10% податку з обороту для всіх суб'єктів підприємницької діяльності. Також, на нашу думку, необхідно зобов’язати банки виступати податковими агентами фізичних і юридичних осіб, які мають свої рахунки в їхніх відділеннях із правом автоматичного зарахування податків при їх надходженні на р/р клієнта.

ДЕРЖАВА МАЄ СПРИЯТИ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ?

  Відповідь на зазначене питання знайти не важко, оскільки розвиток бізнесу в державі безпосередньо впливає на покращення економіки, відповідно – на рівень життя населення. Відтак, звичайно, держава повинна сприяти розвитку бізнесу. Та, можливо, прочитавши заголовок, у когось складеться враження, що йтиметься про олігархічні групи, які мають те чи інше відношення до державного управління. На жаль, це явище розповсюджено в Україні. Окремі персони тримають у руках десятки великих підприємств. Натомість середньостатистичний українець не має реального шансу відкрити власну справу, бо обставини в країні цьому абсолютно не сприяють і навіть навпаки – заважають.

БАНКІВСЬКА НАЦІНКА: РОЗРАХУНОК КАРТКОЮ СТАНЕ ПЛАТНИМ?

  Український роздрібна торгівля тестує нову схему. Продавці домовляються з банками «і прив'язують» термінал для карткових розрахунків не до рахунку магазину або фірми, а до свого власного – оформленого на фізичну особу. Це, кажуть фахівці, дозволяє бізнесу економити на комісії (2% від суми). Крім того, з’являється можливість не показувати всі доходи податковій службі.

ОЛІГАРХІЯ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

  Журналісти британського журналу «The Economist» провели дослідження, в якому визначили розмір капіталів, зароблених завдяки податковим пільгам, покупці державного майна, сумнівним тендерам й іншим видам невиправданої прихильності з боку держави. Складений рейтинг показав, як зароблені завдяки політичному впливу кошти співвідносяться з ВВП.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі