АМЕРИКАНЦІ РОЗРОБЛЯЮТЬ ПЕРШИЙ ОНЛАЙН-ПОЛІГРАФ

Картинки по запросу детектор брехні технології

Передусім нагадаємо: ГО «Визволення» пропонує запровадити використання детектора брехні перш за все у державній службі. Розпочати, на нашу думку, було б доцільно з людей на посадах, що передбачають найбільше повноважень. Зокрема, варто було приділити особливу увагу майбутньому Президенту України. 

ХТО КОНТРОЛЮЄ КОНТЕНТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Картинки по запросу модератор фото

Протягом доби після теракту в Новій Зеландії Facebook видалив більше 1,5 мільйона відеозаписів стрільби в мечетях. До аналогічних заходів вдалися YouTube і Twitter, пообіцявши боротися з поширенням жорстокого контенту. Уява користувачів малює всевидющі алгоритми, які миттєво розпізнають і знищують кадри насильства. Але штучний інтелект все ще не досяг досконалості, і модерацією соціальних мереж займаються люди.

ЯК ПЕРЕВІРЯЛИ НА ПОЛІГРАФІ ЛЕГЕНДАРНОГО РОЗВІДНИКА

Картинки по запросу брехня фото

Особливі результати в дослідженнях поліграфа було отримано в роки холодної війни. Його широко застосовували співробітники ФБР і ЦРУ для виявлення радянських агентів. 21 червня 1957 року в нью-йоркському готелі «Латам» заарештували легендарного радянського розвідника Рудольфа Абеля, який працював в США під псевдонімом Марк.

ЯК НАУКОВЦІ ПРОПОНУЮТЬ БОРОТИСЯ З ГЛОБАЛЬНИМ ПОТЕПЛІННЯМ

Похожее изображение

У суспільстві існує чимало думок про те, як зміна клімату призведе до нестерпної спеки, найсильніших ураганів, затоплення міст і скорочення біорізноманіття. Але важливо пам'ятати, що належною відповіддю на загрозу є прагнення до дії. Відтак, у світі вже реалізують проекти, покликані змінити ситуацію в найближчому майбутньому.

МАЛЕНЬКА КРАЇНА З ВЕЛИКИМ ВИРОБНИЦТВОМ

Погода мало беспокоит фермеров в Вестланде

Нідерланди – невелика і густонаселена країна. Щільність її населення становить 496 осіб на квадратний кілометр. Довгий час їй не вистачало ресурсів для масштабного сільського господарства, а зараз вона займає друге місце серед світових постачальників продуктів харчування.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі