ГО "Визволення" – ЗА ПРОЗОРУ ПЕРЕВІРКУ НА ДЕТЕКТОРІ БРЕХНІ

Нет описания фото.

ГО «Визволення» пропонує запровадити використання детектора брехні передусім у державній службі. Розпочати, на нашу думку, було б доцільно з людей на посадах, що передбачають найбільше повноважень. 

ДЕРЖАВА У СМАРТФОНІ

E-Government в смартфоне.

«Держава у смартфоні» - таку назву дав Володимир Зеленський системі електронного уряду (E-Government) в своїй передвиборчій програмі і анонсував в деталях 23.05.19 на iForum в Києві.

В УКРАЇНІ ЗАПУСКАТИМУТЬ 5G

Картинки по запросу 5g фото

17 травня було підписано указ "Про забезпечення умов для впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку п’ятого покоління". Згідно з цим указом встановлюється відповідний графік запровадження 5G. В Україні цей зв’язок хочуть запустити вже 2020 року.

ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЕТЕКТОР БРЕХНІ ЗАКОННО?

Картинки по запросу полиграф

Проведення перевірок на детекторі брехні в Україні не порушує прав громадян і не суперечить чинному законодавству. Поліграфні перевірки орієнтовані насамперед на захист прав фізичних та юридичних осіб, в сфері безпеки бізнесу або в правоохоронній діяльності та для кадрової безпеки, тому що дають можливість зацікавленій стороні підтвердити свою чесність.

ЯКИМИ БУДУТЬ АВТОМОБІЛІ МАЙБУТНЬОГО

Картинки по запросу авто майбутнього

Хоч зовнішній вигляд автомобілів за останні 100 років істотно змінився, власне спосіб управління, за великим рахунком, залишився тим самим. Але фундаментальні зміни не за горами, пишуть в колонці просвітницького журналу The Conversation експерти зі Стаффордширского університету (Великобританія). Промисловий дизайнер Ден Льюїс, інженери Клод Чібелуші і Дебі Робертс впевнені, що ми побачимо ці нововведення в найближчі десятиліття.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі