«ТИСЯЧІ ШЛЯХІВ ВЕДУТЬ ДО ОМАНИ, ДО ІСТИНИ – ТІЛЬКИ ОДИН»

  Кожен із нас може трактувати вислів, зазначений у заголовку, по-своєму. Це очевидно й логічно, оскільки в світі є чимало явищ, процесів, подій, які не мають єдиноправильної оцінки й пояснення. Автор цитати Жан Жак Руссо поділився нею зі світом ще в XVI століття. Тепер ми можемо тільки припускати чи здогадуватися, що саме він мав на увазі. Ми ж у свою чергу, працюючи над антикризовою програмою ГО «Визволення» і читаючи ці слова, згадуємо про здобутки технологічного прогресу, а саме – детектор брехні.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПЕРЕВІРКА НА ДЕТЕКТОРІ БРЕХНІ?

  У цій публікації розповідатимемо про особливості проведення дослідження на поліграфі, оскільки однією з ідей, які пропонує ГО «Визволення», є використання детектора брехні для перевірки держслужбовців. Передусім, кандидатів у президенти України. Для усіх, хто хоче дізнатися більше про ефективність поліграфа, міфи, пов’язані з ним, пропонуємо ознайомитися з нашими матеріалами на цю тему.

ПОЛІГРАФОЛОГ: ГОЛОВНЕ – ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І ЧЕСНІСТЬ

 

  Надалі працюємо над серією публікацій про історію, застосування та ефективність детектора брехні. Пропонуємо розглянути ще один аспект цього питання. Сьогодні – про роль поліграфолога в процесі дослідження, головне завдання, яке стоїть перед ним та важливість кваліфікованості представника цієї професії.

ІТАЛІЙСЬКИЙ 3D-ПРИНТЕР ДЛЯ ДРУКУ… БУДИНКІВ

  Виявляється, тривимірний друк може бути застосований не тільки для виробництва невеликого обладнання, але і при зведенні величезних об'єктів, таких як житлові будинки. При цьому 3D-принтер здатний як створювати окремі складові частини будинку, так і друкувати будівлю повністю.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі