БЕРЕГТИ НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ – СПОСІБ ЖИТТЯ: ПОЗИЦІЯ ШВЕДІВ

  Передусім ГО «Визволення» вкотре закликає кожного дбайливо ставитися до навколишнього середовища. Сортуйте сміття, ощадливо використовуйте воду, дедалі більше намагайтеся користуватися природніми джерелами енергії, не забувайте про допомогу тваринам. Наше життя й майбутнє дітей – у руках кожного з нас.

ДЕПУТАТСЬКА НЕДОТОРКАННІСТЬ БУВАЄ РІЗНОЮ

  Для когось це стане несподіваним, проте Україна – далеко не унікальна держава з доволі високим рівнем депутатської недоторканності. І власне це явище – зовсім не український винахід, проте є надзвичайно суттєві відмінності щодо захисту депутатів у різних країнах.

ПОПУЛІЗМ І КОРУПЦІЯ – ВОРОГИ УКРАЇНСЬКОГО РОЗВИТКУ

  Передусім нагадаємо про основну ідею ГО «Визволення», втілення якої в українське життя допоможе позбутися проблем, про які йтиметься далі. Застосування поліграфа для перевірки чесності всіх держслужбовців – те, що необхідно першочергово використати на шляху до знищення корупції в нашому суспільстві.

ЯК ДБАЮТЬ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ АМЕРИКАНЦІ ТА ЯПОНЦІ

  Стан навколишнього середовища є одним із найважливіших і найактуальніших проблем людства. Прикро, але й справді ця сфера є саме проблемною, оскільки ми використовуємо природні ресурси, але не докладаємо достатньо зусиль для їхнього відновлення. ГО «Визволення» закликає кожного дбайливо ставитися до навколишнього середовища. Сортуйте сміття, ощадливо використовуйте воду, дедалі більше намагайтеся користуватися природніми джерелами енергії, не забувайте про допомогу тваринам!

ПРИРОДА ЗАВЖДИ СИЛЬНІША

  Антикризова програма ГО «Визволення» містить чотири розділи: «Політична реформа», «Економічна реформа», «Реформа правоохоронної системи», «Реформа судової системи». Хоч питання екології поки що детально не прописані в програмі, проте ми вважаємо цей напрям також надзвичайно важливим і пріоритетним.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі