ЯК РЕАГУЮТЬ В ІНОЗЕМНИХ ЗМІ НА РЕЗУЛЬТАТ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ В УКРАЇНІ

Картинки по запросу зеленський переміг

Абсолютна більшість українців на президентських виборах-2019 проголосували за Володимира Зеленського: 73,22% проти 24,45% голосів, відданих за Петра Порошенка. Що ж пишуть про це в іноземних мас-медіа та як коментують українські події?

У ГРУЗІЇ ЗАБОРОНИЛИ ПОЛІЕТИЛЕНОВІ ПАКЕТИ

Похожее изображение

У Грузії вже з 1 квітня цього року вступив в силу закон, що забороняє виробництво, імпорт і продаж (або безкоштовну видачу) пакетів, вироблених із пластику, який не підлягає біорозкладенню і біодеградації.

ЛИСТ ЧИТАЧА

Отже, завдання №1 – пройти Порошенку до другого туру (згадайте, яка непідробна радість була на обличчі «гаранта», після того як це завдання було вирішено).

БЕРЕГТИ НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ – СПОСІБ ЖИТТЯ: ПОЗИЦІЯ ШВЕДІВ

  Передусім ГО «Визволення» вкотре закликає кожного дбайливо ставитися до навколишнього середовища. Сортуйте сміття, ощадливо використовуйте воду, дедалі більше намагайтеся користуватися природніми джерелами енергії, не забувайте про допомогу тваринам. Наше життя й майбутнє дітей – у руках кожного з нас.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі