ЯК ПРИПИНИТИ УКРАЇНСЬКУ ТРУДОВУ ЕМІГРАЦІЮ

Картинки по запросу еміграція фото

На початку березня 2019 року Федерація роботодавців України висловила стурбованість відтоком кадрів з України.
Після вступу в силу безвізового режиму з Європейським союзом для України, потік мігрантів з метою підзаробити істотно збільшився.

ЧОМУ КОНСТРУКТОРИ "LEGO" СТАЛИ ПОПУЛЯРНИМИ

Похожее изображение

Бренд Lego з'явився в 1973 році. Тепер це світова знаменитість. Походження своє веде з Данії. «Батько Лего» Оле Кірк Крістіансен займався спочатку дерев'яними виробами. На початку 30-х років його компанія виготовляла сходи та прасувальні дошки. Загальносвітова фінансова криза не дала успішно розвиватися його бізнесу, і про великі прибутки йому доводилося тільки мріяти.

ОДНА З НАЙВАЖЛИВІШИХ ПРОБЛЕМ – БІДНІСТЬ УКРАЇНЦІВ

Похожее изображение

Прикро, та нині в нашій державі бідність залишається межею виживання. Сподіваємося, відповідні органи активно працюють над розв'язанням цієї проблеми. Нагадаємо, в антикризовій програмі ГО "Визволення" визначено пункт про надання повноцінної цільової допомоги бідним і малозабезпеченим громадянам.

СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ДОКУМЕНТАЛІСТИКА: КРАЩІ ФІЛЬМИ

Картинки по запросу фільм історія зимового саду фото

30 березня завершився міжнародний фестиваль документального кіно Docudays-2019. У національному конкурсі DOCU / УКРАЇНА перемогла робота Семена Мозгового «Історія зимового саду», але крім нього глядачі побачили більше 10 цікавих і самобутніх картин українських режисерів. Детальніше про них:

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі