ЗРОБИТИ ДЕНЬ ПРОДУКТИВНІШИМ – ПРОСТО

  Кожен із нас хоче бути щасливим, здоровим, успішним, багатим. Для того, аби реалізувати усі або ж хоча деякі з перерахованих пунктів, необхідно продуктивно проводити свій час. Та варто пам’ятати, що в гонитві за втіленням «всього й одразу», часто забуваємо про відпочинок. Даремно. Фахівці кажуть, що як і роботу, так і години релаксу, можна зробити надзвичайно продуктивними. Вони радять:

ДОМАШНІ ТВАРИНИ ЗДАТНІ ЛІКУВАТИ: НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ

  Розпочнімо цей день із #добрих_новин. Пам’ятайте, кожен день має безліч приводів для радості. Як їх знайти? Демонструємо найпростіше на прикладі цього чудового вівторка. По-перше, до весни залишилось всього 10 днів. По-друге, сонечко вже тішить дедалі активніше. По-третє, у всіх нас або ж наших рідних чи друзів є безцінний скарб та своєрідні цілодобові ліки – це домашні улюбленці. Вони можуть наповнити життя любов'ю і радістю. І важливо, що це підтверджує наука: тварини зміцнюють серце, заспокоюють нерви і допомагають людині стати здоровішою.

ЯК ПОЧУВАТИСЯ КРАЩЕ: ТОП-13 ПОРАД НЕЙРОФІЗІОЛОГА

  Джон Арден, нейрофізіолог, лікар з чималим досвідом, розповідає, як ми можемо використовувати знання нейрофізіології, щоб поліпшити свій настрій, зняти тривогу і частіше відчувати радісні емоції. Його поради грунтуються на новітніх досягненнях науки і доказової медицини. Пропонуємо 13 цитат із книг вченого:

ІНСТИТУТ ПРИСЯЖНИХ – НЕОБХІДНІСТЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУДОЧИНСТВА

  У змісті судової реформи антикризової програми ГО «Визволення» описано чотири пункти, в одному з яких ідеться про введення інституту присяжних в українські реалії. Пропонуємо детальніше розглянути цей аспект.

ЦІЛЬОВА ДОПОМОГА ДЕРЖАВИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ

  У антикризовій програмі ГО «Визволення» сформульовано напрями розвитку і стабілізації різних сфер життя держави. Ці вектори допоможуть рухатися у правильному руслі й покращити життя громадян. Одним із аспектів, на якому ми наголошуємо є забезпечення надання цільової допомоги бідним і малозабезпеченим громадянам.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі