"СПРАВЖНІЙ ЧОРНОБИЛЬ": СЛІДОМ ЗА НАЙРЕЙТИНГОВІШИМ МІНІ-СЕРІАЛОМ

Картинки по запросу чорнобиль фото

18 червня телеканал Sky, який співпрацював з HBO в виробництві міні-серіалу «Чорнобиль», випустив документальний фільм «Справжній Чорнобиль». Творці картини відвідали Україну, Білорусь і Росію, щоб зустрітися з деякими людьми, які безпосередньо зіткнулися з катастрофою на ЧАЕС та займалися її ліквідацією.

ПРОВОДИТИ ЧАС НА ПРИРОДІ — ПРИЄМНО, КОРИСНО, ЗДОРОВО

Картинки по запросу прогулянка фото

Психологи з Університету Ексетера виявили, що всього 2 години на тиждень, проведені на природі, ведуть до поліпшення здоров'я і психологічного благополуччя. Такий час підійшов для кожної демографічної групи - юних і літніх, чоловіків і жінок, жителів міст і сіл, здорових і хронічно хворих. У колонці для The Conversation співавтор дослідження Меттью Уайт розповів про виконану роботу.

ЯК ПРОДОВЖИТИ ЖИТТЯ? РУХАЙТЕСЬ!

Картинки по запросу активність фото

Багато людей проводять більшу частину свого часу в сидячому положенні. Такий спосіб життя завдає серйозної шкоди вашому здоров'ю і навіть може призвести до передчасної смерті, зазначають дослідники.

Однак те, що ви проводите більшу частину днів так, не означає, що ви приречені. Згідно з новим дослідженням, опублікованим в Американському журналі епідеміології, всього 30 хвилин фізичної активності можуть компенсувати тривалий час сидіння протягом дня.

ЯК ЧАСТО ДІТЯМ МОЖНА КОРИСТУВАТИСЯ ГАДЖЕТАМИ?

Картинки по запросу діти і гаджети фото

Екрани телевізорів, комп'ютерів і смартфонів стали невід'ємною частиною життя сучасних дітей: як підлітків, так і малюків. І все ж важливо обмежувати подібне проведення часу - це грає вирішальну роль в підтримці фізичного і психічного здоров'я.

ГО "Визволення"

ГО "Визволення", спрямовує діяльність на задоволення та захист законних політичних соціальних, економічних, національно-культурних, та інших спільних інтересів своїх членів та населення країни

 

ГО "Визволення"

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 097 862 97 88
  +38 093 014 24 44
  0432 64 54 26
  м.Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 82, оф.444

Соц мережі